Nowoczesne zegary ścienne do kuchni i salonu

Zwykłe zegary są okrągłe albo kwadratowe, natomiast propozycje marki Skinberg zmieniają ten trend o 360 stopni! Te zegary są w stanie całkowicie odmienić nawet najprostsze wnętrze. Zobaczcie nasze propozycje do salonu, jadalni, kawiarni czy biura!

Zegar ścienny SWALLOW

Doskonała, minimalistyczna propozycja nie tylko dla miłośników natury!

Zegar ścienny Swallow marki Skinberg, to oryginalna ozdoba, która nada Twemu wnętrzu charakterystycznego smaku i unikatowości. Niespotykana kompozycja z czarnego szkła akrylowego, na którą składają się: środek posiadający białe wskazówki oraz 12 jaskółek, wyznaczających poszczególne godziny. Co ważne – jaskółki nie są w żaden sposób połączone z tarczą zegara, dzięki czemu możesz stworzyć swoje własne, wyjątkowe kompozycje.

Środek zegara zaopatrzony jest w metalowy haczyk, natomiast pozostałe elementy w taśmę samoprzylepną. Minimalne wymiary to 40 x 40 cm.
Mechanizm napędzany jest za pomocą baterii AA,
Zobacz zegar SWALLOW w naszej ofercie »

Zegar ścienny CUP

zegar cupZegar ścienny CUP marki Skinberg, to niebanalna propozycja wykonana z czarnego akrylu, która świetnie odnajdzie się w Twojej kuchni lub jadalni.
Zegar składa się z filiżanki – wciąż jeszcze parującej – kawy oraz trzech, niepołączonych ze sobą ziarenek, które możesz komponować w dowolny sposób.
Białe wskazówki wspaniale odbijają się od czarnego tła. Całość bardzo gustowna, niespotykana i nadająca wyjątkowego klimatu, będąca niemalże zaproszeniem na filiżankę aromatycznej kawy.

Środek zegara zawiera metalowy haczyk, a ziarna kawy – taśmę samoprzylepną. Ozdoba zasilana jest baterią AA.
Zobacz zegar CUP w naszej ofercie »

Zegar ścienny INCREASE

zegar_increaseZegar ścienny INCREASE marki Skinberg, to niezwykła kompozycja, idealna dla zwolenników minimalizmu i unikatowości. Zegar o niebywale cichym mechanizmie skokowym, wykonany został z czarnego szkła akrylowego. Jest to wyjątkowa propozycja marki, która znakomicie ożywi każde wnętrze, nadając mu wyrazistego charakteru.
Całość składa się z czarnego środka zaopatrzonego w białe, proste wskazówki oraz różnej wielkości cyfry. Dzięki temu, iż cyfry montowane są za pomocą taśmy samoprzylepnej, stworzysz jedyną w swoim rodzaju, indywidualną kompozycję.

Mechanizm zasilany jest baterią AA.
Zobacz zegar INCREASE w naszej ofercie »

Zegar ścienny POT

zegar_potZegar ścienny POT – jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny i wyjątkowy zegar w kształcie czajniczka, wykonany z czarnego szkła akrylowego. Ta urocza kompozycja doskonale podkreśli klimat panujący w Twojej kuchni. Unikatowy wzór uczyni Twe wnętrze niezwykle przytulnym i klimatycznym.

Tarcza zegara zawiera metalowy haczyk, natomiast krople – taśmę samoprzylepną. Mechanizm zasilany jest baterią AA.
Zobacz zegar POT w naszej ofercie »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *